Publikuar: Mar 22 2023 08:31

🟥S 550 4 matic🟥

EUR

Publikuar: Mar 22 08:31
Shikime: 841
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer. Te gjitha pjeset i ka origjinale, nuk eshte bere asnje ndryshim estetik. Ngjyre e Zezë me nuancë Blu. Kilomentrat i ka te vetat. 108.000 Km. Te verifikuara tek Auto Star Albania. Makina ka dalë ne qarkullim ne vitin 2013. Eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike. Eshte gati per ç'do lloj prove. Nuk ka nevoj per asnje sherbim. Mund ta kontrrollini ne cdo servis. Nuk nevojitet nje pershkrim i gjate per opsionet, sepse flet vete modeli makines. (Distronic).Impianti 100% gaz i montuar ne Lushnje, i markes PRINS me 3 vjet garanci dhe vlere 2000 €. Letrat te prera deri ne shtator te 2023. Vajë filtra, te motorrit dhe kambios janë nderruar. 4 Goma Pirelli te reja plus ferrota. Nderrohet vetem me Mercedes Benz W204 benzine. Çmimi i diskutueshem. Me nderrim çmimi 18.000€
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
841
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692273140

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione