OKAZION ‼️‼️S 550 Lungo-Distronic-Panoramike Viti 2011‼️‼️

13 300 EUR

14 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto-Loreni Dje 22:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto-Loreni
Ford kuga 2014 1.6 benzin 4X4 11 500 EUR
Mercedes-Benz B 250 -Panoramike-Distronic-Viti 2014! 11 800 EUR
Mercedes ML 320 BLUETEC- 180km- Viti 2009!! 9 300 EUR
Mercedes-Benz ML 350 BlueTEC-118.000 km-AMG Line-2013 23 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
S 550

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Mercedes-Benz S 550 Benzin-
Versioni Lungo-
Sediljet para me ngrohje&ftohje-
Viti prodhimit 2011-
Gjendje perfekte-
Distronic ( Sistem frenimi automatik)-
Perde Origjinale-
Night Vision-
Sensor parkimi para&mbrapa-
Kamera para&mbrapa-
Tavan xhami Panoramike-
Cmimi 14700 Euro me doganen e paguar-
Cel:+355695434184
Auto-Loreni
  Online
00355695434184
Leaflet
Auto-Loreni
Mercedes-Benz ML 350 BlueTEC-118.000 km-AMG Line-2013 23 900 EUR
auto.loreni-🚗instagram,Facebook 👍 1 EUR
ML 350 BLUETEC AMG LINE 157 KM Certificate 18 500 EUR
GLK 250 (DESIGN)-Amg Line-Panoramike- 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione