Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 07 2023 10:25

2010 Mercedes Benz S550 LUNGO Full Options

EUR

Publikuar: Mar 07 10:25
Shikime: 12325
🔥2010 Mercedes Benz S Class S 550 Long Version🔥 Full Options 🚀
- 112k Miles ✅
- Paketa AMG Styling
- Televizore te pasem
- Interior Nappa Leather Brown
- Ngjyra e jashtme Dolomite Brown Metallic
- Kamera te pasme parkimi
- Sensore parkimi
- Drita interiori adaptive
- Sedile me memorje para dhe mbrapa
- Sedile me ftohje dhe ngrohje para dhe mbrapa
- Sedile me masazh
- Sedile dinamike qe fryhen sipas kthesave
- Perde te pasme tek dyert dhe xhami pasem
- Tavan xhami panoramik
- Koka sedilesh comfort
- Sistem audio Harman Kardon
- Attention Assist
- Xhama dopio kundra nxehtesise dhe me refleks
- Fenere Bi-Xenon me drita dite LED dhe adaptive qe kthehen sipas kthesave
- Drita te gjata automatike
- Night View (Kamera me infra te kuqe per naten)
- Disqe AMG 20
- Dyer me thithje
- Keyless Go (Hapje, mbyllje dhe ndezje pa celes)
- Interior light
- Bagazhi me mbyllje me buton
- AMG 2LOOK Special Edition

NR CEL: 0698356996
Përshkrimi i linkut

Exclusive Cars

Makinat me te mira ne treg me cmimet me konkuruese. Pranojme dhe porosi per makina dhe pjese kembimi.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Makinat me te mira ne treg me cmimet me konkuruese. Pranojme dhe porosi per makina dhe pjese kembimi.
Durres 0696568888
12325
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696568888

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione