❌U SHIT❌

0 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 04 Shk 21:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 1 300 EUR
❌E SHITUR❌ 3 900 EUR
❌SHITUR❌ 0 EUR
❌E SHITUR❌ 5 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
S 500

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet Carfax

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Shitet Mercedes benz S500 BENZIN-GAZ impiant i sapo montuar me 3 vjet garanci! 4Matik 4X4 400 PS vaj filtra te sapo nderruara motorri dhe kambio (me fatura)te Mercedesit! makina disponon kambio automatike multitronic dhe me marsha ne timon 2 kamera nje mbrapa dhe nje para per night vision autopilot i cili frenon mban distance majtas-djathtas dhe drejte sentile me masazh dhe me fryrje anesore majtas djathtas sipas terrenit qe leviz trupi i shoferit drita bi xenon dhe me vete pozicionim sipas terrenit xhamat anesrore pasqyre origjinal xhami i pare dhe i pasem refleks lejla sipas kohes navigator satelitor bagazhier i cili disponon 6cd player mp3 dhe lexon DVD player gjithashtu dhe kart memorje tapiceri bezhe super e paster e shum e shum opsione te tjera...MAKINA MUND TE NDERROHET ME APARTAMENT OSE DYQAN VETEM NE TIRANE PLUS MINUS DIFERENCEN PER NDERRIM KA CMIM TJETER!MUND TE NA VIZITONI NE INSTAGRAM AUTO BEU SHPK Cel: 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0697257078


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌SHITUR❌ 3 900 EUR
U SHIT 2 100 EUR
U SHIT 3 400 EUR
❌E SHITUR❌ 7 800 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione