❌E SHITUR❌

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Blihet nga: AUTO ARSENI 23 Korr 20:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ARSENI
❌E SHITUR❌ 5 499 EUR
❌❌E SHITUR❌❌ 7 900 EUR
❌❌E SHITUR❌❌ 4 600 EUR
❌U SHIT❌ 5 999 EUR
Lloji i njoftimit
Blihet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

✅:Mercedes-Benz s class 500 benzin+Gaz “super full”
✅:S 500 Benzin+Gaz impiant i montuar gjermani Marka “Princ”
✅:CMIMI:4999 EURO +Mundsi ndrrimi
✅:Me targa AB Me letra deri dhjetor 2020
✅:Kambio Automatike tip tronik
✅:Goma 90% me disqje alumini 18
✅:DRITA XSENON BIXSENON LARJE FENERESH
✅:DOPJE XHAM,XHAMA TE ZI,
✅:XHAM ME NUANC LEJLA PARA MBRAPA
✅:BAXHA XHAMI
✅:E PASTER NE PAMJE VIZIUALE
✅:SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA
✅:TAPICERI LEKUR SHUM TE MIRBAJTUR
✅:SENDILE ME NGROHJE PARA MBRAPA
✅:MEMORIE SENDILESH+LEVIZJE ELEKTRIKE
✅:NAVIGATOR CD PLAYER ME KOMAND TIMON
✅:CLIMA DIXHITALE
✅: ME MBYLLJE QENDRORE
✅:ABS,SRS,ESP,
✅:E SHUM OPSIONA TJERA
✅:NA VIZITONI NE FAQEN TON INSTAGRAM AUTO.ARSENI
✅:CEL0672041404

KLIKO

AUTO ARSENI
  Online
0672041404
Leaflet
AUTO ARSENI
❌U SHIT❌ 1 EUR
OKAZION!!!PEUGEOT 308 1.6 BENZIN+GAZ VITI 2009 3 100 EUR
❌E SHITUR❌ 4 700 EUR
❌U SHIT❌ 1 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione