Publikuar: Pri 14 2021 06:04

S class benzin gaz look 2012

EUR

Publikuar: Pri 14 06:04
Shikime: 130
shitet S class full look 2012 ( fener origjinal parakolb maskarin pasqyra stopa mrapakolb marmita)
brenda carbon design
makina esht ne gjendie 10/10 per cdo gjo
super e paster edhe ne super gjendie
sapo ju kan bo sherbime si
vaj filtrra gomina
krah alumi kompresor ajri plus rregullator ajri (i ri)
dy bater (te madhe te vogel) ferrota para mrapa
6 kandele plus 6 bombina te reja nkg etj
makina ka opsione si
sendile me memory dhe me ngrohje dhe fryrje cfryrje
baxho xhami night vision komanda plus marshe ne timon
kamio automat (C +M+S) sensor parikimi pasqyra me palosje
start stop dhe hapje mbyllje me cels ne xhep xhama mrapa te zi origjinal para me leje etj
makina eshte mbajt edhe ber per merak
ka dy celsa personal
impianti gazit landi renzo me filtrra dhe tuba te sapo nderruar
cmimi 15000€ (i diksutueshem ne rast prb
por makina osht ne super gjenie plus ska asnji te gervishur as ne gabin as ne tapiceri)
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
130
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693643579

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione