S class 2011 FULL Opsion

21 000 EUR

Shitet nga: Risti 25 Pri 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
S 350
S class fund viti 2011,350 diesel blutec,model lungo president,vet frenim automatic,kamer para dhe mbrapa,air matic,sensor 360 grade ce lajmeron rastet e rrezikut ne autostrade,ruajtes korsie ne autostrade,pasqyra me sensor ne rast rreziku,te gjitha sherbimet e bera,dy bateri te reja-tambure ferrota dhe goma te reja disce amg 20/ 2018 makine eshte ne super gjendje.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione