Publikuar: Jan 07 2018 12:07

Mercedes-Benz S350 L Presidencial Full Option

EUR

Publikuar: Jan 07 12:07
Shikime: 73
S350 L Presidencial full option. Paketa First-Class me sedilje qe shtrihen mbrapa, qepja e lekures me dore me thurje diamant. Tavoline qe hapet mbrapa per te dy pasagjeret, tavan panoramik, ndezja me buton, hapja e dyerve me touch, Keyless-Go, fener xenon dhe bixeno , xhamat elektrik me nuance, pasqyrat elektrike, perde elektrike origjinale , baxha xhami panorama komplet, 360 grade kamera ,timoni elektrik me dridhje kur ndryshon korsi, distronic plus, lane assist, sedilje elektrike me masazh me memorje ngrohje, ftohje dhe me ventilim si perpara dhe mbrapa ,CD dhe DVD , 4 zone climatronic , memory card, usb, sensor shiu, navigator, sedilje me fryrje sipas kthesave, sound system full , dopio xham pasqyrat me sensor, bagazhi mbyllje me buton,pasqyrat me palosje, sedilje ngjyre Bezhe, dyert me thithje, day light , brenda led me 5 lloj kombinimi ngjyrash, si dhe shume opsione te tjera. Makina eshte ne gjendje perfekte. Makine personale nga 0km. Libreze sherbimesh. Gjitha sherbimet bere te mercedes-benz ne Gjermani. mund ta kontrolloni ku te doni
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
73
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0675673042

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione