Publikuar: Dhj 29 2022 02:06

Veizaj Auto Fier

Publikuar: Dhj 29 02:06
Shikime: 1306
✅✅✅Mercedes Benz S350, Gusht 2019✅✅✅ ✅Makina në gjendje të shkelqyer; 100000 km;✅Nafte; ✅Kapaciteti 2.925 ccm; ✅Fuqia motorrike 210 kW (286 Hp) ✅Konsumi i karburantit ca. 6,2 l/100km (I kombinuar); ca.7,5 l/100km (urban); ca. 5,4 l/100km (extra-urban); ✅CO₂ shkarkim ca. 196 g/km (I kombinuar);✅Nr. i sediljeve 5; ✅Nr.i dyerve 4/5;✅Transmisioni Automatik;✅ Klime automatike, 4 zona;
✅Sensor Parkimi : Përparme, Të pasme, Sistemet e vetëdrejtimit, 360° kamera, ✅Airbag të përparmë dhe anësor dhe më shumë; ✅Ngjyra E zeze Metalike; ✅Dizenjo e brendshme: Lekure e plote; ✅ABS; ✅Dritat përshtatëse të kthesës; ✅Kontrolli adaptiv i drejtimit;✅Sistemi i alarmit; ✅Rrota aliazh; ✅Ndriçimi i ambientit; ✅Android Auto; ✅Apple CarPlay ✅ARM Rest; ✅errësimi i pasqyrës së brendshme automatik; ✅Ngrohje ndihmëse; ✅Asistenca e pikës së verbër;✅Bluetooth; ✅Barriera e ngarkesave; ✅CD player; ✅Mbyllje qendrore;✅Radio DAB; ✅Kabinë dixhitale; ✅Sistemi i paralajmërimit të distancës;✅Rregullimi elektrik i sediljes së pasme; ✅Rregullimi elektrik i sediljes;✅Pasqyrë anësore elektrike; ✅Derë e pasme elektrike✅Dritare elektrike; ✅Ndihma e frenimit emergjent✅Sistemi i thirrjeve emergjente; ✅ESP✅Sistemi i paralajmërimit të lodhjes; ✅Llamba e mjegullës✅four wheel drive✅Historia e plotë e shërbimit
✅Fenerët me rreze të gjata pa shkëlqim; ✅Komplet pa duar; ✅Sediljet e pasme me ngrohje; ✅Sedilje me ngrohje;
✅Xhami i përparmë me ngrohje;✅Asistencë për rrezet e gjata; ✅Asistenca e nisjes në kodër;✅Imobilizator; Karikimi me induksion për telefonat inteligjentë; ✅Isofix; ✅Mbyllje qendrore pa çelës; ✅Ndihma për ndryshimin e korsisë;
✅Timoni prej lëkure; ✅Fenerët LED; ✅Dritat e drejtimit LED; ✅Sensori i dritës; ✅Mbështetje lumbare; ✅Timoni me shumë funksione✅Sistemi i navigimit; ✅Kompjuter në bord; ✅Tavan panoramike✅Filtri i grimcave; ✅Drejtues me asistencë elektrike; ✅Sensori i shiut✅Ventilimi i sediljeve; ✅Sistemi i zërit; ✅Sistemi i kontrollit të kufirit të shpejtësisë; ✅Sistemi start-stop; ✅Gomat e verës; ✅Tavanë panoramik; ✅Kontrolli i tërheqjes; ✅Njohja e shenjave të komunikacionit;✅Bashkim rimorkio, rrotullues;✅Tuner/radio; ✅Monitorimi i presionit të gomave;✅Porta USB; ✅Kontrolli i zërit; ✅Paketa dimërore; ✅WLAN / WiFi hotspot;
📞☎️ +355 69 277 4845
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1306
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355692774845

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione