S 350 Bluetec -Look Amg Line-Distronic

13 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto-Loreni Dje 22:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto-Loreni
Mercedes-Benz GLK 250 BlueTEC-Amg Line-Panoramike 0 EUR
SUPER EVO SPORT PAKET PANORAMIC FULL 7 900 EUR
GLK 250 (DESIGN)-Amg Line-Panoramike- 0 EUR
Ford kuga 2014 1.6 benzin 4X4 11 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
S 350

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Mercedes Benz S350 Bluetech 4Matic
Blere ne Gjermani me 0 km
Viti-10/2009
Motorr 2987cc
Kilometra 270.000 origjinale
Sedilje me Ngrohje,
Sensore Parkimi Kamera
Navigation System
Rain Sensore
Ambient Light
Goma te reja dhe letrat e prera per 1 vit me siguracion full kasko
makina eshte gati per cdo lloj prove
Cmimi 14.000€ i diskutushem
☎️ : +355 69 46 45 679
Auto-Loreni
  Online
00355694645679
Leaflet
Auto-Loreni
B Class 250 Benzin-63.000 km -Viti 2014-Panoramike 12 900 EUR
Ford kuga 2014 1.6 benzin 4X4 11 500 EUR
ML 350 BLUETEC AMG LINE 157 KM Certificate 18 500 EUR
auto.loreni-🚗instagram,Facebook 👍 1 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione