Publikuar: Mar 24 2023 01:43

S Class Lungo Super Gjendje

EUR

Publikuar: Mar 24 01:43
Shikime: 12
Viti 2009 Full Lungo Model Presidencial 350 benzine 262 mije KM
Nuk eshte makine tregu!
Ekran Multifunksional, Bluetooth, CD, Bagazhier DVD, Navigator
Sensore Parkimi para dhe mrapa
Sensor Shiu, Sensor Dritash
Timon me Komanda, Marsha + -
Kamio Automatike 8 marshe
Pilot automatik, Auto Hold
Sedilje lekure elektrike para dhe mrapa, ngrohje/ftohje, masazh
Klima bi-zonal, Perde origjinale funksionale, si dhe Rear Window Blind
4 goma te reja, drita xenon
Frena Dore Elektrike, Sensore Gomash
Baxho, hapje mbylle funksionale
Pasqyra per pasagjere mrapa si dhe shume opsione te tjera
Te gjitha opsionet qe disponon jane funksionale
Makina shitet per arsye mosperdorimi, eshte shume e mirembajtur dhe te gjitha sherbimet te kryera ne kohe, vaj - filtra te saponderruara te porositura nga jashte dhe taksat per 1 vit
Eshte perdorur kryesisht per rruge te gjata
Shume komode dhe shume e paster
Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli nga ana juaj tek mekaniku juaj i besuar
Faleminderit
0692509441 / WhatsApp
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
12
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692509441

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione