Publikuar: Qer 01 2023 05:15

Shitet-Ndrrohet okazion

EUR

Publikuar: Qer 01 05:15
Shikime: 12
Shitet s clas viti 2007 motorr 3.5 gaz benzin me letra te paguara gjith sherbimet e bera me fatura.Full opsione version lungo presidencial dopuo xham dhe xhama triplex,sedilje ngrofje ftohje para mrapa levizje para mrapa,masazh distronic night vizion,kamera parkimi sensor para mrapa tv mrapa ne koka te sediljes perde origjinale etj.mundesi ndrrimi me makin tjeter cmimi 8000 euro okazion me ndrrimi ka cmim tjeter tjeter nr kontakti 0692676879.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
12
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355692676879

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione