Publikuar: Sht 24 2023 12:27

Mercedes-Benz S 350 benzine/gaz SUPER FULL

EUR

Publikuar: Sht 24 12:27
Shikime: 6
Mercedes-Benz S 350 benzine/gaz full optional me 140000km origjinale. Gjendje perfekte!!
-Long version
-Tavan xhami panoramik
-Soft close
-Harman Kardon audio sistem
—Distroniik
-Nightvision
-Sedilje para dhe mbrapa elektrike+me ngrohje+masazh+memorie
-Bluetooth
-CD player
-TV
-Hands free kit
-Navigation sistem
-Fenere bi xenon+ larje
-Blind spot assist
-Timon multifunksion lekure + dru arre
-Keyless Go
-etj etj etj
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682034090

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione