Publikuar: Gush 12 2022 01:36 Tani jeni duke parë: 1

S320 CDI FULL OPTION PA TAKSE LUKSI

EUR

Publikuar: Gush 12 01:36
Shikime: 5151
Tani jeni duke parë: 1
Shitet S320 CDI Full Option PA TAKSE LUKSI.
->📆Viti 2007.
->⚙️Motorri V6 2987 cm3 232HP💪🏼
->⛽️Konsumi i kombinuar qytet/autostrade 9L/100km.
->⚙️Kambio automatike me 7 marsha, pedale +/- ne timon.
->Distronic +, makina ndjek makinen perballe, frenon dhe pershpejton vete ne varesi te makines perballe.
->Sallon Lekure nappa & drru origjinal.
->🔦Fenere Bixenon me sensor, drita mjegulle.
->💺Sediljet me levizje elektrike, fryrje shfryrje, me memorie, ngrohje🔥 ftohje❄️ para mbrapa, suport per shpinen.
->Dyert me thithje.
->Limitator shpejtesie.
->❄️Klima 3 zonale automatike me veterregullim temp.).
->Timon elektrik, ergonomik lekure&drru me butona.
->Navigator, Mp3, Radio Satelitore, Kart memorie.
->Kompjuter Bordi me serviset dhe shume opsione te tjera.🖥
->Sensore parkimi.
->Sensore dritash, sensore shiu, sensore presioni gomash.
->ABS, ESP, TCS, ASR sistemet antirreshqitje.
->🔑Smart Key, mbyllje qendrore.
->⭕️Mbyllje/hapje qendrore me gisht tek doreza nga jasht.
->Bagazhi me mbyllje elektrike me buton.
->Pasqyrat me shirit Led, me palosje elektrike.
->Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike✅. E gatshme per prove dhe kontroll.
->🌞Sunroof(baxha).
->Letrat dhe dokumenta te rregullta.
📌Cmimi 9.800💶 I DISKUTUESHEM.
CEL : +355 682165000

MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 E350 Ml320 Ml500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw Nderrim audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA  FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Porsche Cayenne


Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5151
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355682165000

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione