Publikuar: Dhj 19 2018 03:52

OKAZION !!!!!!

EUR

Publikuar: Dhj 19 03:52
Shikime: 29

shitet mercedes benz s 320 cdi rexhina
karburanti:nafte
kamjo:automat:
full option .
Letrat,plus siguracion full kasko te sapo prera per 1 vit.
sherbime te gjitha te bera ne koh vaj filtra -kompresor ajri i ri plus 2 jasteqe te pare te bler te reja te mercedes -tirane
makina eshte bler me 0 kmh ne germany dhe ka vetem nje pronar ne shqipri qe prej vitit 2006 eshte mbajtur gjithmon ne garaxh privat ,,full fulll.. SHITET ose NDERROHET me makin tjeter PLUS diferenc nga ana juaj CMIMI 4400 euro i diskutushem.ju letem telefonata serjoze FLM....0693695055...0698225875...
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
29
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693695055

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione