Publikuar: Shk 28 2023 01:17

SE260 SEL W126 Automat Benzine1990 Gjendia ORIGJINALE

EUR

Publikuar: Shk 28 01:17
Shikime: 2012
✅ SE 260 ✅ W126 ✅ SEL ✅ BENZINE 2.6L me 6 pistona ne linje.Viti 1990.Seria e dyte.Pa taksa luxi.RETRO.Kambio Automatik.Tempomat.Sistem frenimi ABS.Ganxhe terheqese origjinale.4 Xhama elektrik.Perde anesore dhe mbrapa.Sistemi amortizimit hidraulik me vaj.Kasetofoni Becker origjinal.Rimeso dhe i gjithe interiori ne gjendie perfekte.Pasqyra e pasagjerit elektrike.Gjendia totalisht origjinale dhe shume e paster.Motorri origjinal pa asnje nderhyrie.Fotot jane origjinale te makines.E blere ne person privat ne Berlin Gjermani.Zero ndryshk.Zero goditie.Disqe alumini R15 me goma 80%.Sherbime te kryera dhe te shoqeruara me te gjitha librezat origjinale Mercedes-Benz.Makine garazhi.Cmimi 11.500 Euro me dokumenta.E regjistruar normalisht me targa shqiptare.Tel 0693036533 ❌❌❌ MERRJEP.AL.E220.E200.E250.E270.E300.E320.E350.E500.CDI.BLUETEC.4MATIC.AIRMATIC.Classic.Elegance.Avantgarde.AMG.BRABUS.SRS.PDC.ESP.Kamio.Automatike.Manuale.Tempomat.Led.Bi-Xenon.Panorama.Sensore.Fenere.Stopa.Targa.Navigation.Clima.Sedilie.Mercdes Benz.EVO.CLS.ML270.ML280.ML320.ML350.ML250.ML500.GLE350.GLA.GLC.CUPE.GL350.GLS.CLA.CL.C200.C220.C300.C350.S320.S350.S500.Maybach.Harman/Kardon.Bluetooth.WiFi.B200.A170.A200.Golf.Golf+.Passat.CC.Touareg.Touran.Tiguan.Polo.Peugeot.Citroen.Renault.Range Rover.Land Rover.Vogue.Sport.Discovery.Frelander.Evoque.Autobiography.Anglia.Gjermania.Amerika.Kanada.Itali.Svicra.USA.Canada.Nafte.Benzine.Gaz.LPG.BMW.X1.X3.X5.X6.X7.Xdrive.Distronic.Goma.Disqe.Kamera..Volvo.Audi.quattro.S Line.A1.A2.A3.A4.A5.A7.A8.Q5.Q7.Q8.Ford.Opel.Hyunday.Tucson.R320.R350.Caddy.Mitsubishi.Pajero.Fiat.Jeep.Alfa Romeo.Jaguar.Makina.Vetura.Fuoristrada.Autoveture.Auto.Toyota.Rav.Focus.VW.Volkswagen.Nissan.Mazda.Dogane.TVSH.W212.W126.W211.W203.W204.W205W210.W213.W221.W222.W163.W164.W166.X166.W123.Skoda.Blueefficiency.Clio.Punto.Megane.C1.C3.C4.C5.Corsa.Meriva.Cross.Baxha.Xhama te zi.Porche.Cayenne.Navi.TDI.Turbo.Tapiceri.M Paket.Seria.1.2.3.4.5.6.7.8.9.AMG Package.DVD.Video.Player.MP3.MP4.MPEG.SD.USB.HDD.Radio.CD.Smart.Klima.Dyer.Kia.Mini.Tip tronic.Pasqyra.Lekure.Kamosh.Rimeso.Dru.Pedana.Ganxhe.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2012
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693036533

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione