Publikuar: Sht 10 2023 09:44

R Class 320 (pa takse lluksi)

EUR

EUR
Publikuar: Sht 10 09:44
Shikime: 22
Motorri 2999 Kubik pa takse luksi.
Kambio Automat tip tronik + Marshe F1 ne timon.
Pilot Automatik.
Xhama pasqyra Elektrike.
Sendile lekure dhe me ngrohje të 4 sediljet.
Sensor parkimi para dhe mbrapa.
Vende 5+1
Taksa dhe siguracioni 1 Vit deri ne korrik 2024.
Makina është në gjendje shumë të mirë, shërbimet e bëra rregullisht. Sapo ndërruar dhe 2 bateritë.

Çmimi padiskutueshëm
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
22
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694080882

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione