Publikuar: Shk 21 2022 01:11

Mercedes Benz 210

EUR

EUR
Publikuar: Shk 21 01:11
Shikime: 111
-Shitet furgon 210 super gjendje me cdo sherbim Te kryer motorr 5 pistonç Shum i mir.
Pjeset xhenerike cdo gje top.
Gomat e reja me llokma te pershtateshme per Ven malor Dhe eshte i lart.
Furgoni bohet malli edhe pasagjersh
Nuk ka letra dhe nuk i bohen
cmimi 1800 lek i diskutueshem
Cel 0685371335
vetem tel serjoze ju lutem.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
111
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0685371335
Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione