Publikuar: Mar 21 2023 08:26

MERCEDES SPRINTER KARROTREC 2.7 CDI

EUR

Publikuar: Mar 21 08:26
Shikime: 1141
SHITET KARROTREC SPRINTER 2.7CDI VITI 2006 kamjo rrobotike 227000km ORIGJINALE PESHA MAX 5.6ton pedanen eka multi funksjonale cdo gje me pult organello 13.5 lb mjeti esht ne gjengje perfekte nuk ka nevoj per asnje sherbim letra deri ne korrik 2023 goma te reja vaj filtra te bera kamjo automatike semi tronic kondicjoner serdile me ngrohje dhe ajer pasqyra elektrike keno bi xeno abs asr kontroll diferencjali 3 akse te gjitha me sistem frenimi pedan alumini merr cdo dhoj mjeti siper shitet 0673104755 indriti3
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1141
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0673104755

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione