Publikuar: Gush 19 2022 08:42

Karrotrec sprinter super gjendje

EUR

Publikuar: Gush 19 08:42
Shikime: 3208
Shitet sprinter karrotrec i sapoardh nga gjermania ne gjendje shum te mir me dogan te paguar dhe me 250000 mij km filtra vaj te nderruara me dat 14 03 2022 me 6 marsha + indietro motorri 220 cdi shum ekonomik platform fikse5.25me 2.10 organello e re e pa perdorur fare fuqia terheqese 6 ton me 2 pulte nje me fisha dhe tjetri ne largesi pasqyrat me ngrohje xhamet elektrik makina pa asnjegevishtje dhe shum komode drejtohet me patent veture dhe perdoret brenda qytet pa problem igatshem per pun cdo gje funksionale i gatshem per cdo lloj prove. Nga ana juaj per meshum info tel
Targuar per her te par me dat 23.11.2021 Siguracion kolidim dhe taksa te sapopaguara. Cmimi 14500€ +355682002300
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3208
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682002300

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione