Publikuar: Pri 04 2023 03:45

Shitet Mercedes Benz 609D

EUR

EUR
Publikuar: Pri 04 03:45
Shikime: 2
Shitet Mercedes Benz 609D Viti 1991 ,Ne Gjendje Shum Te Mire Mbrenda Dhe Jasht , Pa Kalbezime, 7 Goma Te Reja ,Vaj Filtra Te Sapo Nderruar , Makina Nuk Ka Nevoj Per Asgje.
Karroceria 5metra e gjat ,240 e lart ,230 e gjere.
Kolaudim Tahografit Per 2 vjet
Letrat Deri Janar 2023
Shitet Per Arsye Mosperdorimi
Çmimi 6.500€ i Diskutushem
Cel: 068 20 71 326
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682071326

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione