ML ML350 Bluetec 4 Matic AMG Panorama 2012

17 300 EUR

Shitet nga: BREITERWEG Dje 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 350

(((Vetem ne shitje FLM))) ML Mercedes-Benz ML350 Bluetec W166 Nafte 2987cc pa takse lluksi.Viti 2012.Color Diamond White Metallic.Full option.184302 km origjinale.Sapo ardhur nga Canada.Panorama.Full AMG Package.Disqe AMG R20.Goma Continental 80%.Pedana alumini origjinale.Airmatic-amortizim me ajer me 3 nivele.4Matic-4 goma aktive 4x4.Kamio automat Tip-Tronic F1 ne timon.Tempomat.Bagazh elektrik.Klima automat me 4 zona.Sedilie me fryrie Lekure elektrike me memorie 2 krahet dhe te 4-ta me ngrohie.Timon lekure easy entry me ngrohie.Auto Hold.Assistance Graphic.Distance Warning.ATTENTION ASSIST.Blind Spot Assist-Trekendeshat ne pasqyre.Lane Kepping Assist-Vibrim ne timon kur del nga vijat me kamera ne xham te pare.Sensore parkimi+kamera mbrapa dhe vet parkim.Xhama te erret origjinal.Tavan Xhami.Ambient Light me 3 ngjyra.Audio System harman/kardon Logic 7 Surround.Voice Comand.Navigation Radio+CD+CDC+USB+SD+MP3+DVD+HDD+Bluetooth audio.Sistem alarmi.Keyless Go ndezie me buton çelsi ne xhep.Start/Stop.Fenere Automatic High Led.Day Lights.Pasqyra me palosie elektrike+vet erresim+drite terreni posht.Rimeso druri e erret.2Çelsa origjinal me Panic Alarm.Komanda garazhi ne pasqyren e brendshme.Gome rezerve R19 bashk me kit.Makina nuk ka asnje goditie.Shume e paster si brenda dhe jasht.Ne gjendie shume te mire motorrike dhe mekanike.Zero ndryshk.Çmimi 17.300 Euro me dogane te paguar gati per targim.Tel 0693036533 )))
BREITERWEG
  Online
0693036533
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione