Publikuar: Mar 20 2023 11:05

MERCEDES BENZ ML 350 CDI AMG 4MATIC BLUETEC PANORAMA DESIGNO

Publikuar: Mar 20 11:05
Shikime: 6916
MERCEDES-BENZ ML 350 CDI ,///AMG BLUETEC DESIGNO PANORAMA
-FULL OPSIONAL DESIGNO
-VITI 2012
-4 MATIC
-199.000 Km ( ORIGJINALE TE CERTIFIKUARA MERCEDES-BENZ+ 1 PRONAR TE VETEM )
-MOTORR 2987cc, PA TAKSE LUKSI
-KAMERA PARKING
-DESIGNO KROSKOT ME QEPJE
-FABRIKE AMG PACKET & BODYKIT
-SPORTPAKET ///AMG EDITION
-Kambio AUTOMATIKE -TIPTRONIC, 7G-TRONIC MARSHET NE TIMON F1
-BAXHO PANORAMIKE DOPIO XHAM
-DISTRONIC RADAR
-DISTANCE DISPLAY
-SPEED LIMIT ASSIST
-LANE KEEP ASSIST ( MAKINA QENDRON BRENDA KORSISE, TRONDIT TIMONIN)
-BLIND SPOT ASSIST(TREKENDESHAT NE PASQYRE ⚠️)
-ATTENTION ASSIST
-AUTO HOLD
-LEVIZJE ELEKTRIKE E TIMONIT + NGROHJE TIMONI
-KEYLESS GO PACKET( HAPJE, MBYLLJE DHE NDEZJE ME GISHT)
-NAVIGATOR -DVD- CD ROM-USB-AUX-SD CARD-MP3 RADIO FM/AM -BLUETOOTH Mercedes-Benz -TELEFON MERCEDES -BENZ
-SISTEM AUDIO HARMAN KARDON
-Tapiceri AMG SPORTPAKET LEKURE NAPE "DESIGNO" E kombinuar me rimeso ne pjeset e tapicerise,
- SEDILJET ME NGROHJE + FTOHJE PARA & MBRAPA+ MEMORY
-KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGJERI+ PASAGJERET MBRAPA)
-SENSORE PARKIMI Mercedes-Benz Origjinale ( PARA & MBRAPA)+ KAMERA
-SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
-XHAMA TE ZINJ ORIGJINIALE MERCEDES-BENZ
-XHAMAT FOTOCHROMATIC
-Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Xhama pasqyre Fotochromatic
-FENERE LED ORIGJINAL & ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT
-Disqe alumini 19 inches te Markes `` MERCEDES-BENZ SPORT PAKET”
-Goma të sapovendosura CONTINENTAL (100%)
-Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet
- E SAPOARDHUR
-NR 00355692029005#A5 a 5 3.0tdi sline s-line C class klas klass clas cclas cklas cklass cclass benz benc bens mercedes mercedez Tags : MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 E350 Ml320 Ml500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw Nderrim audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA  FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Porsche Cayenne golfplus vwgolf+ +volkswagen + c200 c300 c250 c 230 250 cdi 200 220 c220 c220cdi 4matic 4matik 4 c280 nderrohet nderrimi mundesi nderohet nderrim
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6916
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355694849554

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione