Publikuar: Mar 17 2023 11:03

Mercedes Benz ML 350 Bluetec - 2012 AMG LINE - PANORAMA

EUR

Publikuar: Mar 17 11:03
Shikime: 1825

Mercedes Benz ML 350 BlueTec (Nafte, pa taks luksi) W166
- AMG Line origjinal fabrike
- 190.000 KM
- Tavan xhami panoramik
- Viti 12/2012
- KeyLess Go (Hapje-mbyllje e makines me celes ne xhep, dhe (Start-Stop)ndezje-fikje pa perdorur celsin)
- Attention Assist
- PRE-SAFE Brake
- Blind Spot Assist
- Lane Keep Assist
- Hapje-mbyllje e bagazhit me buton
- Led Ambient, (Drita Ambienti me 3 ngjyra)
- Komanda ne timon
- Sensor parkimi
- Kamera parkimi
- Sensor dritash
- Sensor shiu
- Sistem audio Harman Kardon
- Bagazhier me 6CD, Navigator funksional, AUX, MP3, DVD, Memory Card, Bluetooth, USB
- Easy entry
- Pasqyra me memorje
- Timon me ngrohje
- Sediljet me Memorje + Ngrohje
- Tamburet e frenave me ftohje
- 2 celsa
- Xhamat te zinj origjinal
- Goma Continental 4 te reja
- Ferrota + Tamburo te reja
Makina eshte me dogane te paguar gati per targa
Cmimi 17,500 Euro I diskutueshem ose nderrohet (me nderrim ka cmim tjeter)
Cel: 0697088109
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1825
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697088109

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione