Njoftimet e kompanisë Publikuar: Korr 29 2022 08:44

MERCEDES BENZ ML 350 (AMG LOOK) ,FULL + PASTER!!!

EUR

EUR
Publikuar: Korr 29 08:44
Shikime: 4076
✅ Marka : Mercedes Benz ML 350 (AMG LOOK)
✅ Motorr : 2987 ccm
✅ Lenda djegese: Nafte
✅ Viti : 2014
✅ Kambjo : Automatike
✅ Targa : Te huaj
✅ Km : 168.732 km (me garanci)
✅ Ngjyra : E Bardhe
💶 Cmimi : i diskutushem,me dogane te paguar

⬇️ Opsionet shtese:
🔎 Full Option.F1 Timon me ngrohje,
🔎 Start/stop keyless go,
🔎 Tavan Panoramik+ Xhama te Erret origjinale nga fabrika(mrapa)+ bagazh elektrik,
🔎Drita led automatike(mercedes benz intelligent light system),
🔎 NAVI+CD+DVD+USB+SD,
🔎 Sensor parkimi (Para-Mbrapa)+Kamera 360+Parking Assist +Vet Parkim
🔎 Pasqyret me palosje+ ngrohje+sinjalizim +parakalimi,
🔎 Pilot automatik+ asistplus
📍Adresa:Babos, autostrada Tirane-Durres, 10 km —> Perballe City Park
📞 00355697207279 => Gati per targa.
Përshkrimi i linkut

AUTO_BABOS

Importojme dhe shesim automjete nga Kanada
Hapur cdo dite 08:00-18:00
TR-DR, km 10, Perballe City Park
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Tr-Dr km10 Perballe City Park,Vore Tregoje në hartë

00355697207279

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Importojme dhe shesim automjete nga Kanada
Hapur cdo dite 08:00-18:00
TR-DR, km 10, Perballe City Park
Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione