Mercedes Benz Ml 350 Bluetec Amg Line 2012

0 LEK

Shitet nga: Ml 350 Dje 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Lezhë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 350
•Viti 2012
• Kilometra 208.000
•Motorr (2987 cc,pa taksë luksi)
•Start/Stop(Ndezje dhe fikje me buton)
•Keyless(Hapje dhe mbyllje e makines thjesht duke vendosur doren mbi doreze,ndezje dhe fikje pa perdorur çelesin)
•Pilot automatik
•Kambio 7G Tronic+Marshe tronic ne timon
•Sensor parkimi para dhe mbrapa
•Kamera parkimi
•Sensor shiu
•Sedilje elektrike me ngrohje para/mbrapa+ memorie me 3 pozicione
•Tapiceri AMG Line Edicioni i Pare(Sedilje 100%lekure ne te gjithe siperfaqen e saj,tavan i zi
•Timon elektrik,me ngrohje dhe komandim elektrik sipas deshires
•Tavan panoramik ne te gjithe gjatesine e makines
•Ambient light( Drita ambientale me 3 ngjyra te ndryshme ne te gjithe siperfaqen e brendshme te makines)
•Full led
•Sistem audio Harman Kardon,nga me te miret ne treg per sa i perket sistemeve fonike
•Bagazh elektrik me dy komanda te ndryshme
•Blind spot ( trekendesha sinjalizues tek pasqyrat)
•Distance warning(Paralajmerues distance me mjetin perpara)
•Brake assist(Frenim te asistuar ne rast rreziku)
-Line assist (Tregues korsie dhe sinjalizues nepermjet vibrimit te timonit dhe sinjalit akustik ne momentin qe makina zhvendoset nga korsia perkatese
•Xhama te zi origjinal
•Pasqyra me palosje dhe drita fundore
Makina disponon të gjithë dokumentacionin e nevo.
Makine private (jo tregtar), vetem shitet.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione