Publikuar: Dhj 18 2022 05:51

SHITET+ NDRROHET ML350 4 MATIC ME DOGANE

EUR

Publikuar: Dhj 18 05:51
Shikime: 299

SHITET+ NDRROHET ML350 4 MATIC ME DOGANE12

》Mercedes Benz ML 350 Nafte
///Grand Edition

• 》Viti prodhimit 2011-2012
• 》Kilometra 210.000
• 》Gati per targim
• 》 Full options
• 》Disqe Orgjinal
• 》Kambio Automatike 7G Tronic Comfort/Sport/Manual + -
• 》Tempomat Limitator shpejtesie
• 》Dritat Bi Xseno Inteligjente 12000 K
• 》Fenere me larje automatike
• 》Xhamat e zinj mbrapa origjinal
• 》Timon lekure multifunksional me ngrohje
• 》Sallon Lekure+cope Sedilje elektrike me ngrohje dhe memorie
• 》Baxha xhami panoramike
• 》Navigator te madh
• 》Hapje pa pult
• 》Klimatizator digital Bizonale para mbrapa
• 》Sistem ndezje Start Stop
• 》Sensor para mbrapa Origjinal Fabrike + Kamera parking
• 》Vaj filtra dhe cdo sherbim i bere ne kohe
•》 Ngjyra e Bardhe Kristalin Super Perl perfekte me shkelqim
• 》2 Celsa orgjinale
• 》Makina eshte ME DOGANE dhe super e mbajtur me te drejte kontrolli me cdo Servis

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
299
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0684453545

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione