Njoftimet e kompanisë Publikuar: Tet 08 2022 07:33

Shitet Mercedes Benz ML 350 Bluetec

Publikuar: Tet 08 07:33
Shikime: 19
Mercedes Benz ML 350 Bluetec 4 matic
AMG Line
Panorama
2015
44.000 km "CAR FAX"
M-B INtelligent Light System
Air Matic
Blind Spot
Sensore parkimi
Kamera 360
Keyless Go start&Stop
Klima automatike
Cup heater - cooler
Sedilje me ngrohje para, mbrapa
Radio CD MMC BT TEL AUX LAN HDD HARMAN/CARDON LIGIC7
Bagazhi hapje mbyllje me buton
Xhama te zinj
Disqe 20' AMG
Goma Continental vere 95%
Gjendja e makines si e re 1A
Përshkrimi i linkut

Auto Kanani

MAKINA TE IMPORTUARA NGA GJERMANIA !! 
TRANSPORT MAKINASH NGA GJERMANIA !! 
MARRIM POROSI PER MAKINA KAMIONA MJETE PUNE DHE PJESE KEMBIMI TE REJA NGA GJERMANIA !! 
PER MAKINAT NE SHQIPERI KONTAKTO NE NR 0697521979 
PER TE POROSITUR DHE TRANSPORTUAR NGA GJERMANIA KONTAKTO NE WHATSAPP NR 004915256845045 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

MAKINA TE IMPORTUARA NGA GJERMANIA !! 
TRANSPORT MAKINASH NGA GJERMANIA !! 
MARRIM POROSI PER MAKINA KAMIONA MJETE PUNE DHE PJESE KEMBIMI TE REJA NGA GJERMANIA !! 
PER MAKINAT NE SHQIPERI KONTAKTO NE NR 0697521979 
PER TE POROSITUR DHE TRANSPORTUAR NGA GJERMANIA KONTAKTO NE WHATSAPP NR 004915256845045 
Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione