ML350 2011 DIESEL GRAND EDITION1 SUPER FULL ME DOGAN PAGUAR

12 900 EUR

Shitet nga: auto.fast.al Sot 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 350

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

ML 350 BLUTEC GRAND EDITION1 SUPER FULL sapo ardhur me dogan paguar gati per targa viti 2011 ne leje motorri 2987cc pa taks lluksi makina eshte super full KEYLESSGOO START STOP ndizet fiket hapet mbyllet me celsin ne xhep ka 2 celsa sallon PREMIUM ME QEPJE timon sport+me ngroheje+marsha F1+me memorje sedile me qepje+me memorje+me ngroheje kroskot me qepje navi kamera parkimi sensor para pas fabrike baxha xhami xhamat e zinje origjinal bagaxhi me buton Blind Spota te pasqyrat ne raste parakalimi+pasqyrat me palosje e komando GOMAT TE 4 akull te reja sapo vendosur lart te qeskes sherbimet e bera ne ko super gjendje e mirmbajtur si e re shitet behet edhe me ndrrim 13500euro cmimi i diskutushem vetem me cesh watsap viber 0693132702 ju FLM///
auto.fast.al
0693132702
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione