ML 350 BLUETEC AMG LINE 157 KM Certificate

18 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto-Loreni Dje 22:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto-Loreni
auto.loreni-🚗instagram,Facebook 👍 1 EUR
Mercedes-Benz GLK 250 BlueTEC-Amg Line-Panoramike 0 EUR
SUPER EVO SPORT PAKET PANORAMIC FULL 7 900 EUR
GLK 250 (DESIGN)-Amg Line-Panoramike- 0 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
ML 350

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Sapo ardhur ML 350 bluetec super gjendje
157 km orgjinale
Panoramic blint spot asist
Dridhje timoni
Kamer parkimi sensor parkimi
Xhama te zinje orgjinal
Muzik harman kardon
Disqe 20 AMG
E shume opsijone
Auto-Loreni
  Online
00355693800784
Leaflet
Auto-Loreni
Mercedes-Benz ML 350 BlueTEC-118.000 km-AMG Line-2013 23 900 EUR
MERCEDES-BENZ GL 350 BlueTEC-AMG LINE-Panoramike !! 26 500 EUR
GLK 250 (DESIGN)-Amg Line-Panoramike- 0 EUR
Mercedes-Benz GLK 250 BlueTEC-Amg Line-Panoramike 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione