MERCEDES BENZ ML 350 BLUETEC SUPER

17 999 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Ilir & David Sot 14:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Ilir & David
Citroen XSARA Picasso 1.6 Benzinë+ gas OKAZION!!! 2 300 EUR
Hyundai Tucson 2.0 crdi AUTOMATIK 5 400 EUR
FIAT 500 L  2014. AUTOMAT  MUNDESI NDERRIMI 8 499 EUR
BMW X3  3.0 Benzinë Automatik PANORAMA🇨🇭🇨🇭🇨🇭 6 600 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 350

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Shitet ML 350 bluetec me
•Motorr (2987 cc,pa taksë luksi )
•Start/Stop(Ndezje dhe fikje me buton)
•Keyless(Hapje dhe mbyllje e makines pa perdorur celesin
•Pilot automatik (Komandohet shpejtesia sipas deshires)
•Timon druri + elektrik me ngrohje dhe komandim pozicional
Ekrane dvd mbarapa serdileve me kufje dhe pulte origjinal mercedezi
Marsha ne timon
•Sensor parkimi para dhe mbrapa
•Kamera mbrapa
•Sensor shiu
•Sedilje me ngrohje para/mbrapa+ memorie
•Klima me dy zona komandimi
•Tavan panoramik
•Pedana AMG Line
•Sistem audio Harman Kardon
•Bagazhi (hapje dhe mbydhje me buton )
•Line Assist ( Tregues korsie,paralajmeron nepermjet sinjalit akustik dhe vibrimeve ne timon ndrrimin e korsise se drejtimit te mjetit)
•Blind Spot Assist (Sinjalizues ne te dy skajet e pasqyrave .Sistemi ofron siguri shtesë me sinjale paralajmëruese vizuale dhe të dëgjueshme që ndihmojnë në identifikimin e një automjeti ne te dy anert e makines
•Xhama te zi origjinal
•Pasqyra me palosje
Goma mishelin
Dogana e paguar gati per targa
Mundesi nderrimi
Per me shum info
Tel 0693395710
FLM
Auto Ilir & David
0693395710
Leaflet
Auto Ilir & David
Volvo XC60 3.0 Benzinë AUTOMATIK  PANORAMA 🇨🇦🇨🇦🇨🇦 10 200 EUR
Mercedes Benz ML 350 ...AMG Line... 18 800 EUR
Mercedes Benz E 200 Kompressor Automatik 4 500 EUR
Mercedes Benz C 220 AUTOMATIK  2009 6 700 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione