Mercedes-Benz ML 350 BlueTEC-118.000 km-AMG Line-2013

23 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto-Loreni Dje 23:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto-Loreni
auto.loreni-🚗instagram,Facebook 👍 1 EUR
OKAZION ‼️‼️S 550 Lungo-Distronic-Panoramike Viti 2011‼️‼️ 13 300 EUR
GLK 250 (DESIGN)-Amg Line-Panoramike- 0 EUR
B Class 250 Benzin-63.000 km -Viti 2014-Panoramike 12 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Kafe
Komuna
Fier
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 350

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Mercedes-Benz ML 350 BlueTEC-AMG Line-
118.000 Kilometra Origjinale-
2-Celesa me pult-
Gomat e reja-
Tavan Xhami Panoramike-
Fenerat me Led Bi Xenon-
Kamera Parkimi + Sensor parkimi para&mbrapa-
Makina eshte ne gjendje perfekte-
Cmimi 23900 Euro me dogane te paguar-
Cel:+355695434184-Viber, Whats Up-
Auto-Loreni
  Online
00355695434184
Leaflet
Auto-Loreni
ML 350 BLUETEC AMG LINE 157 KM Certificate 18 500 EUR
S 350 Bluetec -Look Amg Line-Distronic 13 500 EUR
Mercedes-Benz GLK 250 BlueTEC-Amg Line-Panoramike 0 EUR
auto.loreni-🚗instagram,Facebook 👍 1 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione