Shitet ML 350

22 000 EUR

Shitet nga: C klas Sot 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 350
🔱 Mercedes Benz ML350 🔱

🔹️Forca mottorrike 》 350
🔹️Lloji i kambjos 》 Automatike
🔹️Karburanti 》 Nafte
🔹️Viti i prodhimit 》 2013
🔹️Cmimi 》 22.000€
🔸️Nr i kontaktit 》 0694328017
🔹️Pershkrim 》Mercedes Benz Ml 350 Bluetec
♦️kilometra》201000
Konsumi :
-6,8 l/100km (Kombinuar)
-7,8 l/100km (Qytet)
-6,3 l/100km (Autostrad)
* Distronic Plus
* Lane Departure Warning System
* Blind Spot Assist ⚠️
* Harman Kardon Logic (7) 🔊
* Key - Less - Go
* Full Panorama
* Aplikuar Ceramic Coating
* Timon me ngrohje
* Sendilje me ngrohje para dhe mbrapa
* Sendiljet me memorje
* Xhama te zi origjinal
* Kamera parkimi
* Full extra
* AMG line nga fabrika
* Cmimi i diskutueshem
* Me nderrim ka cmim tjeter
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione