Publikuar: Maj 31 2023 01:53

ML 350d ///AMG LINE/// Sapo ardhur

Publikuar: Maj 31 01:53
Shikime: 132

📞: 069 29 82 466
MERCEDES-BENZ ML W166 ///AMG LINE 4 MATIC (4×4)

350d BLUETEC (2998cc) PA TAKSE LUKSI

SAPO ARDHUR

ME 177 000 KM ORIGJINALE TE VERIFIKUESHME ONLINE ME NR SHASIE TE MERCEDE-BENZ

VITI: FUNDI 2012

NGJYRE E BARDHE ME PERLA (FUJI WHITE)

KAMJO AUTOMATIKE ME 7 MARSHE

AMORTIZIMI ME SUSTA (EKONOMIK NE MIREMBAJTJE)

AMBIENT LIGHT

KAMERA PARKIMI

GANXHE RIMORKIMI

TIMON MULTIFUNKSIONAL F1 +/- DHE ME NGROHJE & MEMORJE
ME DRIDHJE (KUR FUTET NE KORSI TE GABUAR)

NAVIGATOR MULTIFUNSIONAL BAGAZHIER/CD/USB/AUX/BLUETOOTH/ TELEFON

SEDILJET ME MEMORJE ME 3 PROGRAME. ME NGROHJE PARA & MBRAPA

SENSOR SHIU
SENSOR DRITE
INTELLIGENT LIGHT SYSTEM
DRUTA KTHESE

KLIMA A/C AUTOMATIKE BI-ZONE

(NDEZJE ME BUTON) (DISPONON 2 PULTE)
HAPET MBYLLET ME PREKJE

BAXHA XHAMI E SHOQERUAR ME PERDE

PASQYRAT ANESORE TERMIKE ME NGROHJE DHE PALOSJE
XHAM TERMIK
ME ⚠️BLIND SPOT⚠️(Per rreziqet e parakalimeve te gabuara)

BAGAZHI HAPET DHE MBYLLET ME BUTON PERKATES

ISOFIX

FENERET XE-NON
STOPA ME SHIRIT LED

SHENIM:
GJENDJA E MAKINES ESHTE E PERKRYER !
NUK KA NEVOJE PER ASNJE LLOJ SHERBIMI.
ME SHERBIME TE SAPO BERA SI:
VAJ MOTORRI & FILTRA
VAJ KAMJO AUTOMATIKE
DISQE FRENI & FERROTA
SUSTAT MBRAPA TE REJA ORIGJINALE (SACHS)

GOMA TE REJA BRIDGISTONE 4 STINET TE 2020 90 % TE REJA

MAKINA ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR
ME TE DREJTE KONTROLLI KU TE DESHIRONI.

ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGA.

MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 E350 Ml320 Ml500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw Nderrim audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA  FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Porsche Cayenne
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
132
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355692982466

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione