Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 24 2023 08:57

ML 350 NAFTE ''AMG" FULL OPSION *EUROPE*

EUR

Publikuar: Sht 24 08:57
Shikime: 71
▶️MARKA...........MERCEDES BENZ
▶️MODELI..........ML 350 blutec
▶️MOTORRI.......2998 NAFTE(pa takse luksi)
▶️VITI.................20-09-2012
▶️KM..................134000 te certifikuara
▶️BAXHO
▶️HERMAN CARDON
▶️PAKETE CROMATO
▶️DRIVE ASIST(lajmerues kur kalon vizat e bardha)
▶️TREKENDESH PASQYRE (lajmerues parakalimi)
▶️PARK ASIST
▶️SALLON LEKURE DIZANJE
▶️SEDILE ME MEMORIO NE DY ANET
▶️SEDILE ME NGROHJE
▶️TIMON DRURI
▶️KOMANDO NE TIMON
▶️NAVIGATOR TOUCH SKREN
▶️PILOT AUTOMATIK
▶️MARSHE NE TIMON(F1)
▶️KAMERA
▶️SENSORE PARKIMI
▶️BAGAZHI ME BUTON
▶️KLIMA DICITALE BIZONE.
▶️AUX, BLUETOOTH.
▶️STOPA FENERA FULL LEDD
▶️XHAMA TE ZI
▶️XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE.
▶️PALOSJE PASQYRASH
▶️DISQE ALUMINI
▶️DOGANE TE PAGUAR
▶️NDERRIM ME MAKINEN TUAJ.
▶️*MUNDESI FINANCIMI PE BLERJE ME KESTE
PER TE GJITHA MAKINAT TONA*
▶️ADRESA.............VAQARR TIRANE
▶️NA VIZITONI NE:
▶️MERR JEP................ALB TREG
▶️FACEBOOK.............. ALBTREG
▶️INSTAGRAM.............ALB_TREG.
▶️Nr tel 0696860611
Përshkrimi i linkut

ALB TREG

ALB TREG  VAQARR TIRANE
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
71
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355696860611

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione