Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 30 2023 07:26

MERCEDES BENZ. ML 350 BLUETEC SUPER

EUR

Publikuar: Maj 30 07:26
Shikime: 107
Shitet ML 350 bluetec me
•Motorr (2987 cc,pa taksë luksi )
•Start/Stop(Ndezje dhe fikje me buton)
•Keyless(Hapje dhe mbyllje e makines pa perdorur celesin
•Pilot automatik (Komandohet shpejtesia sipas deshires)
•Timon elektrik me ngrohje dhe komandim pozicional
Marsha ne timon
•Sensor parkimi para dhe mbrapa
•Kamera mbrapa
•Sensor shiu
•Sedilje me ngrohje para/mbrapa+ memorie
•Klima me dy zona komandimi
•Tavan panoramik
•Pedana AMG Line
•Sistem audio Harman Kardon
•Bagazhi (hapje dhe mbydhje me buton )
•Line Assist ( Tregues korsie,paralajmeron nepermjet sinjalit akustik dhe vibrimeve ne timon ndrrimin e korsise se drejtimit te mjetit)
•Blind Spot Assist (Sinjalizues ne te dy skajet e pasqyrave .Sistemi ofron siguri shtesë me sinjale paralajmëruese vizuale dhe të dëgjueshme që ndihmojnë në identifikimin e një automjeti ne te dy anert e makines
•Xhama te zi origjinal
•Pasqyra me palosje
Goma te reja mishelin me disqe AMG
Dogana e paguar gati per targa
Mundesi nderrimi
Per me shum info cmimi i diskutushem Flm
Tel 0693395710
Përshkrimi i linkut

Auto Ilir & David

Mire se vini ne auto Ilir
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
107
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione