Publikuar: Nën 06 2022 10:59

ML320 2006

EUR

Publikuar: Nën 06 10:59
Shikime: 62
Mercedes Benz ML320 ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera si vaj filtra , vaj kambio , ferrota , tambure , gomat e reja 100% etj xhama te zinj origjinal , disqe alumini , sedilje lekure te zeza elektrike , navi me dvd BT , pasqyra me palosje , fener inteligjent , komanda timon , karikator me 6 cd , sensor parkimi , etj e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj , e sapo ardhur nga Franca me dogane te paguar + esapo targuar me letrat e paguara per 1 vit kolaudim per 2 vite e vitit 2006 me 245.000 mij km origjinale me garanci dhe te drejte kontrolli
Cmimi 6300 euro !!!!
Nr cel 0696563964
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
62
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696563964

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione