Publikuar: Maj 20 2023 10:47

Shitet ML 320 viti 2006 nafte 4 Matic 6200€

EUR

EUR
Publikuar: Maj 20 10:47
Shikime: 5
Shitet Mercedes Benz Ml 320 4 Matic
Nafte pa takse lluksi ,
Motor 2987 kubik.
Kambio automatike
Viti i prodhimit 2006 .
Targa e perzgjedhur .
Goma pirelli 4 stinet 90%.
289 mij km origjinale.
Xhama te zinj origjinal,pasqyra me palosje.
Ndezje start stop me buton dhe keyless.
Drita ksenon.Lupat ndizen sipas drejtimit timonit
Sallon lekure ,sedilje me fryrje ,
ngrofje dhe memory.
Hapje mbyllje dyersh me sensor prekjeje.
Full option ne cdo gje!
Makine personale 2019 eshte futur ne Shqiperi.E ardhur nga Gjermania.
Taksa te paguara deri ne korrik 2023.
Shitet ose nderrohet me golf 6 automat
Shitet 6200 €.Per me shume info
vetem whatsap nr 0672851870
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0672851870

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione