Publikuar: Tet 25 2022 04:26

ML 320 nafte blutec 2009

EUR

Publikuar: Tet 25 04:26
Shikime: 2
📂Marka: mercedes
📂Modeli: ML 320 blutec
📂Viti: 209
📂Motorr: 2987cc nafte
📂Kilometra: 180.0000 ORIGJINALE
📂Kamio: AUTOMATIKE
📂FULL OPSIONE ⬇️
📌SALLON LËKURE BEZH SHUM I PASTER
📌 BAXHO XHAMI
📌SERDILJE ME LEVIZJE//MEMORJE
📌NAVI/CD/DVD/AUX/BLUETOOTH/TEL
📌SENSOR PARKIMI DHE KAMERA
📌BAGAZHI ME BUTON
📌XHAMA TE ZINJ
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0673878540

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione