Publikuar: Maj 29 2023 06:22

Mercedes Benz Ml

EUR

Publikuar: Maj 29 06:22
Shikime: 1
Shitet:MB ML
320 cdi nafte
Letra te paguara
Sensor shiu
Drita led me regjistrim
Sport,comford
ESP,DSR, Ulje ngritje
Sedile me nxemje
Pasqyra me palosje
Baxho
Fener me larje
KM: 210 mij originale
Nr tel 0699776665
Super gjendje motorike dhe xhenerike pa asnje lloj sherbimi per tber.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0699776665

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione