Publikuar: Maj 28 2023 07:45

Mercedes Benz ML

EUR

Publikuar: Maj 28 07:45
Shikime: 1
Shitet:MB ML
320 cdi nafte
Letra te paguara
Sensor shiu
Drita led me regjistrim
Sport,comford
ESP,DSR, Ulje ngritje
Sedile me nxemje
Pasqyra me palosje
Baxho
Fener me larje
KM: 210 mij originale
Nr tel 0699776665
Super gjendje motorike dhe xhenerike pa asnje lloj sherbimi per tber.
Cmimi: 7000€
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0699776665

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione