Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 01 2023 11:54

SHITET MERCEDES BENZ ML 320 FULL OPTION

EUR

Publikuar: Qer 01 11:54
Shikime: 136
SHITET MERCEDES BENZ ML 320 . . .VITI 2006 . . KAMIO AUTOMAT . . LENDA DIESEL . . FUQIA MOTORRIT 300 . . PA TAKSE LLUKSI . . I SAPO TARGUAR DHE ME DOKUMENTA TE RREGULLTA PER NJI VIT . . NE GJENDJE PERFEKTE NGA TE GJITHA . . FULL OPTION . . SIC DUKET NE FOTO . .NDODHEMI NE ELBASAN . . NR TEL 069 73 78 222 . . CMIMI 6 800 EURO!! Përshkrimi i linkut

Diamond Auto

- Makina me qera
- Shitje - Blerje
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
136
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355697378222

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione