Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 07 2023 02:50

Mercedes ML 320 cdi-2008

EUR

Publikuar: Mar 07 02:50
Shikime: 5
Mercedes ML 320 CDI //
Viti prodhimit 2008 //
Importuar nga zvicra//
260 mij kilometra//
Motori 2.997(pa taks lluksi)
Opsione shtes: airmatik,4 matic,xhama te zi origjinal,sensor parkimi,sedile me ngrohje,hapse xhami,navigator.Cmimi 8.000 euro me dogane te paguar📞0694708888 cmim i diskutueshem
Përshkrimi i linkut

Lorin-star Auto

Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694708888

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione