Publikuar: Sht 09 2023 10:10

Mercedes Benz ML 3.0 Bluetec AMG Line - 2010

EUR

Publikuar: Sht 09 10:10
Shikime: 19
Shitet Mercedes Benz ML AMG Line
Motorr 3.0 Bluetec
Viti 2010
260000 km origjinale me liber sherbimesh
Sedilje elektrike me ngrohje fryrje/cfryrje
Sediljet me memorie me 3 pozicione
Navi me CD, DVD, AUX, Bloetooth
Baxha xhami
Start/Stop ndizet me buton
Timoni me levizje elektrike
Softkey close, hapet dhe mbyllet me gisht pa celes
Attention assist
Parktronic
Tow-away protection
Off road mode
DSR- Makina frenon vete ne disheze duke mbajtur te njejtin ritem
Makina eshte me amortizatore normal dhe jo me jasteke ajri
Sedilje komplet lekure si te reja
Goma te reja me disqe 21’ AMG
Sensore parkimi dhe kamera parkimi
Drita Xenon/Bi-xenon full LED
Xhamat e erret origjinale, ndersa para me license per 5 vite
Makina eshte nder versionet me full dhe look AMG fabrike
Nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi
Letra deri ne 2023
Cmimi i diskutueshem
Mundesi nderrimi, me nderrim ka cmim tjeter
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
19
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694713171

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione