Publikuar: Qer 29 2022 02:24

ML 270

EUR

Publikuar: Qer 29 02:24
Shikime: 523
Shitet Ml 270 i vitit 2002 .Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike e xhenerike. Me letra te sapo bera dhe kualidim per dy vite .Makina eshte shume e paster brenda dhe jashte dhe disponon : sendiljet e para me ngrohje, xhama te zinj origjinal mbrapa ,hapje -mbyllje qendrore me pult 4x4 me buton etj etj .Shitet per arsyje mos perdorimi .Cmimi 4000€ i diskutushem.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione