GLK 250 (DESIGN)-Amg Line-Panoramike-

0 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto-Loreni Dje 23:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto-Loreni
SUPER EVO SPORT PAKET PANORAMIC FULL 7 900 EUR
S 350 Bluetec -Look Amg Line-Distronic 13 500 EUR
auto.loreni-🚗instagram,Facebook 👍 1 EUR
Mercedes-Benz GLK 250 BlueTEC-Amg Line-Panoramike 0 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
GLK 250

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Mercedes-Benz GLK 250 BlueTEC-
Viti prodhimit 2013-
Amg Line Fabrike-
Sensor parkimi para&mbrapa-
Kamera parkimi-
Design- Tavan xhami Panoramike-
Gjendje perfekte-
Cmimi €€€
Cel:+355695434184- instagram 🔝☑️auto.loreni🔝☑️
Auto-Loreni
  Online
00355695434184
Leaflet
Auto-Loreni
Ford kuga 2014 1.6 benzin 4X4 11 500 EUR
Mercedes ML 320 BLUETEC- 180km- Viti 2009!! 9 300 EUR
MERCEDES-BENZ GL 350 BlueTEC-AMG LINE-Panoramike !! 26 500 EUR
Mercedes-Benz ML 350 BlueTEC-118.000 km-AMG Line-2013 23 900 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione