GLK 250 2015 Diesel Blutec Super full panorama me dogan

17 900 EUR

Shitet nga: auto.fast.al Sot 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Artë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
GLK 250

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

GLK 250 DIESEL Look AMG nga fabrika viti 2015 ne super gjendje makina si e re sapo ardhur dogan e paguara gati per targa super full PANORAM fenera full led si para edhe pas kamera parkimi+ kamera 360 grad sensor marsha ne timon F1 timon me ngroheje sedile me ngroheje+ komando edhe memorje+fryrje cfryrje START SROP KEYLESSGO hapet mbyllet ndizet fiket me celsin ne xhep+2celsa bagaxhi me buton blindspota te pasqyrat ne rasta parakalimi+pasqyrat me memorje e levizje navi madhe mp3 dv bagazhier me 6sd aux blututh sherbimet e bera ne ko ka 148mi klm me garanci te mersedezi +video edhe foto nga momenti i blerjes 17900euro cmimi i disktushem vetem me cesh shitet behet edhe me NDRRIM 0693132702 watsap viber flm
auto.fast.al
0693132702
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione