Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 12 2023 12:57

BABOS-MERCEDES BENZ GLK 250 (AMG LOOK) NAFTE,2013 ,

EUR

Publikuar: Sht 12 12:57
Shikime: 9
✅ Marka : Mercedes Benz GLK 250 (AMG LOOK)
✅ Motorr : 2146 ccm
✅ Lenda djegese: Nafte
✅ Viti : 2013
✅ Kambjo : Automatike
✅ Targa : Te Huaja
✅ Km : 189.948 km (me garanci)
✅ Ngjyra : Gri

⬇️ Opsionet shtese:

🔎 Tavan Panoramik+ Xhama te Erret origjinale nga fabrika(mrapa)+ bagazh elektrik,
🔎Drita led automatike(mercedes benz intelligent light system),
🔎 NAVI+CD+DVD+USB+SD,
🔎 Sensor parkimi (Para-Mbrapa)+Kamera
📍Adresa:Babos, autostrada Tirane-Durres, 10 km —> Perballe City Park
📞 00355697207279 => Gati per targa.
Përshkrimi i linkut

AUTO_BABOS

Importojme dhe shesim automjete nga Kanada
Hapur cdo dite 08:00-18:00
TR-DR, km 10, Perballe City Park
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Tr-Dr km10 Perballe City Park,Vore Tregoje në hartë

00355697207279

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Importojme dhe shesim automjete nga Kanada
Hapur cdo dite 08:00-18:00
TR-DR, km 10, Perballe City Park
9
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355697207279

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione