Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

15 500 EUR

Shitet nga: GlK220 Dje 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
SUV
Modeli
GLK 220

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

✅ Shitet :Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic
✅ Viti i prodhimit : 2014
✅ Forca motorrike:2189CC
✅ Karburanti : Nafte
✅ Kambio : Automatic
✅ Vendodhja : Fier
✅  Kilometra:169 Mij
✅ Cmimi:15500 € i diskutushem
✅ Cel:0682140278
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione