Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 16 2022 02:28

SHITURRR Mercedes Glk 220 diesel-4matic

EUR

Publikuar: Mar 16 02:28
Shikime: 1
SHITURRR Mercedes Glk 220 Blueefficency//
Viti prodhimit 2011//
230 mij kilometra te certifikuara//
Importuar nga zvicra//
Motori 2.2 diesel//
Kambio automatike (4matic)
Sensor parkimi//Drita bi xenon//
Sedile me ngrohje//xhama te zi origjinal//disqe 20 inch.
Cmimi 12400 euro me dogane te paguar.📞0694708888 cmim i diskutueshem.
Përshkrimi i linkut

Lorin-star Auto

Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 12630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694708888

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione